W dniu 04.06.2012 w Szkole Podstawowej w Trójcy odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, poza licznymi atrakcjami dla dzieci zorganizowanymi przez Radę Sołecką oraz Panią Dyrektor Szkoły, OSP Trójca zorganizowała miłą niespodziankę dla dzieci oraz także Pani Dyrektor w postaci pokazów. Najpierw w sali gimnastycznej pokazaliśmy dzieciom zasady udzielania pierwszej pomocy, korzystając z okazji chcielibyśmy bardzo podziękować naszemu członkowi Zbigniewowi Góral za użyczenie fantoma do pokazów.

Po krótkiej przerwie pokazaliśmy dzieciom jak zgasić pożar, jak wygląda piana gaśnicza oraz jakie zastosowanie ma zestaw Holmatro do celów pokazu użyliśmy maski samochodowej, dzieci mogły także wsiąść do wozu co wzbudziło wielkie zainteresowanie wśród nich, na koniec wykonaliśmy drobną przysługę dla Pani Dyrektor w postaci usunięcia na wysokości ok.7m wystąjącego kawałka styropianu, gdzie również dzieci mogły zobaczyć jak wygląda praca strażaka na wysokości.

Chcielbyśmy bardzo gorąco podziękować Pani Dyrektor Szkoły Podtawowej w Trójcy im. Osadników Wojskowych oraz dzieciom i Paniom Nauczycielkom za wielkie zainteresowanie naszym pokazem.

Link do zdjęć z pokazów tutaj

Katalog SEO © OSP TRÓJCA